Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obróbki metalu. Staramy się nieustannie doskonalić świadczone usługi, a produkowane komponenty czynić coraz lepszymi. W naszej ofercie proponujemy Państwu wiele rodzajów dennic stalowych w różnych kształtach. Tak szeroki wybór sprawi, że z łatwością wybiorą Państwo model, który będzie pasował do wybranego przeznaczenia. W razie potrzeby jesteśmy gotowi podjąć się realizacji indywidualnych zamówień.

Zastosowanie

Dennice wykorzystywane są jako spodnie części cystern, zbiorników do przewożenia niebezpiecznych materiałów czy innych zbiorników przemysłowych. Ich forma odpowiednio dobrana do ciśnienia substancji zapewnia bezpieczeństwo w transporcie lub przy przechowywaniu i pozwala na zespawanie, zamknięcie dołu i góry wybranego pojemnika. Dodatkowo, wysoko odporny na czynniki zewnętrzne (w tym rdzę) materiał, z którego wykonane są zazwyczaj dennice, gwarantuje ich niezawodność.

Właściwości

Czym odznaczają się nasze dennice stalowe? Bardzo wysoką jakością i trwałością, a co za tym idzie, długą żywotnością. Efekt ten uzyskaliśmy dzięki odpowiednio przemyślanemu procesowi produkcji. W trakcie obróbki na zimno ulegają zmianie właściwości wytrzymałościowe materiału oraz współczynnik sprężystości. W celu przywrócenia właściwości materiałowych konieczne jest w wielu przypadkach poddanie materiału obróbce termicznej. Przeprowadzona ona zostaje w stworzonym specjalnie do tego celu piecu.

Przy każdym z rodzajów dennicy podany jest zakres rozmiarów, w jakich jest ona dostępna. Jednakże doświadczenie jakie posiadają nasi wykwalifikowani pracownicy i zaawansowany technologicznie park maszynowy, sprawiają, że dla naszych klientów możliwa jest produkcja dennic w dowolnym rozmiarze.

Rodzaje produktu

Produkujemy dennice według norm:

normy

Zajmujemy się także produkcją den płaskich oraz innych nietypowych wykonywanych według zamówienia. Możemy także na Państwa życzenie zwijać oraz wyoblać symetryczne stożki.

Oto podstawowe rodzaje naszych dennic:


koszykowe według DIN28013, wielkość średnic od 15 do 2800 mm, grubość ścianek od 3 do 20 mm

toroidalne według DIN28011, wielkość średnic od 15 do 2800 mm, grubość ścianek od 2 do 20 mm
elipsoidalne według PN - 64 /M - 35411, wielkość średnic od 15 do 508 mm, grubość ścianek od 3 do 12mm
elipsoidalne według PN - 75/ M - 35412, wielkość średnic od 600 do 2800 mm, grubość ścianek od 3 do 20 mm
dennice o niewielkiej wypukłości według PN - 69 / M - 35413, wielkość średnic od 1300 do 1400 mm, grubość ścianek od 4 do 5 mm
płaskie według PN - 69 /M - 35414, wielkość średnic od 20 do 2800 mm, grubość ścianek od 2 do 20 mm
kuliste czasze, wielkość średnic od 600 do 1800 mm, grubość ścianek do uzgodnienia z klientem
talerzowe, wielkość średnic na zamówienie, grubość ścianek na zamówienie
dyfuzyjne, wielkość średnic na zamówienie, grubość ścianek na zamówienie
stożkowe, wielkość średnic na zamówienie, grubość ścianek na zamówienie.

Obróbka termiczna dennic

W trakcie obróbki na zimno ulegają zmianie właściwości wytrzymałościowe materiału oraz współczynnik sprężystości. W celu przywrócenia właściwości materiałowych konieczne jest w wielu przypadkach poddanie dennicy obróbce termicznej. Przeprowadzona ona zostaje w stworzonym specjalnie do tego celu piecu do wyżarzania dennic.


 


Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem sprzedaży, który udzieli wszystkich dodatkowych informacji:

+48 660 26 03 99biuro@amir-metal.com.