Zawsze istnieje łatwe wyjście awaryjne, nawet jeśli poprzednie rozwiązania nie były skuteczne. Zawsze doradzamy, wspieramy i walczymy dla Ciebie do końca.

 

Historia marki AMIRmetal Marcin Bodek to opowieść o firmie, która od 2004 roku dzięki pasji i wizji swoich założycieli w kilkanaście lat z małego biura handlowego przekształciła się w firmę produkcyjną na najwyższym poziomem technicznym gwarantującą wysoką jakość świadczonych prac. AmirMetal oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów: blachy perforowane i strukturalne. Oferujemy także wiele rodzai siatek (plecione, cięto-ciągnione,  zgrzewane). Produkujemy także sprężyny (naciskowe, naciągowe,  skrętowe i inne). W swojej ofercie posiadamy także dennice. Świadczymy ponadto usługi cięcia, spawania,  gięcia. Ponadto świadczymy usługi związane z szeroko pojętą obróbką metalu (przyjmujemy także nietypowe zlecenia). Posiadając bardzo nowoczesny park maszyn jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zadanie. Posiadając wysoko wyspecjalizowaną załogę jesteśmy w stanie zawsze doradzić naszym klientom podczas tworzenia projektów. Pomagamy zoptymalizować ich wykonanie.

 

Doskonałe zaplecze techniczne oraz grupa specjalistów pozwala nam na kompleksową realizację zadań. Jako doświadczony producent jesteśmy w stanie podjąć wyzwania.

 

Wypracowane przez wiele lat doświadczenie, zdobyta przez ten czas wiedza techniczna i praktyczna ma ogromny wpływ na sukcesy naszej firmy. Świetnie zoptymalizowana logistyka i wysokie zaangażowanie naszej kadry codziennie przyczynia się do jej rozwoju. Jesteśmy bardzo mocno wyspecjalizowaną firmą w naszej branży. Dogłębnie znamy problemy i wyzwania poszczególnych sektorów przemysłu oraz ciągle rozwijamy naszą wiedzę na tematy związane z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi tworzonymi w odpowiedzi na potrzeby rynku.

 

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i nawiązania współpracy!