Dzięki swoim właściwościom m.in. niskiej wadze stają się coraz popularniejszym materiałem. Znajdują coraz częściej zastosowanie podczas procesu budowy. Wiele sektorów przemysłu oraz branża architektoniczna bardzo często po nie sięgają. Uważane są przez wielu za jeden z najbardziej wszechstronnych materiałów. Często można je spotkać jako balustrady. Nierzadko stosowane są podczas wyposażania wnętrz. Podczas produkcji siatek nie są wytwarzane żadne odpady – co ma bardzo korzystny wpływ na ich końcową cenę. Są tańsze niż blacha perforowana.

 

Siatki cięto-ciągnione

Produkujemy je ze stalowej blachy. Dostępne są też wersje z blach ocynkowanych i odpornych na kwas. Wykorzystujemy do produkcji także blachy  aluminiowe. Tworzymy siatki również z pozostałych kolorowych metali. Stosujemy blachy o grubości od 0,3 do 6 mm. Oczka mogą być długości od 2 do 100 mm. Mogą mieć szerokość od 1,5 do 50 mm. Posiadamy siatki dostępne w zwojach i arkuszach. Docinamy na wymiar.

Siatki cięto-ciągnione naszej produkcji mają zastosowanie np. w ogrodzeniu, elewacji lub osłonie krat.

05
03
12
14
15
21
18
25
31
34
e45 — kopia
07
siatka cięto-ciągniona elewacja
sc-c_eVel3

W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat oferowanych siatek, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem sprzedaży, pod numerem telefonu +48 12 659 67 66 lub pod adresem biuro@amir-metal.com.

Wymiary siatek: