Z racji stosunkowo niewielkiej wagi siatka jest bardziej i bardziej uznanym materiałem stosowanym w przemyśle i budownictwie. Wykorzystywana jest z powodzeniem w architekturze. Jest ona jednym z najbardziej uniwersalnych materiałów. Z powodzeniem sprawdzają się jako elementy wypełniające balustrady. Stanowią świetny element uzupełniający wyposażenie wnętrz oraz znajdują zastosowanie jako elementy zewnętrzne. Można je stosować jako fragmenty filtracyjne. Przy ich produkcji nie powstają żadne odpady. Przez to ich cena nie jest wysoka. Mając do wyboru zastosowanie siatki i blachy perforowanej ta pierwsza zawsze będzie tańszym wyborem.

Siatki zgrzewane

Produkowane są ze stalowych drutów.  Dostępne są także wersje ocynkowane i kwasoodpore. Możliwa jest także produkcja siatek sprężynowych, żaroodpornych i wykonanych z miedzi. Prześwit oczek możliwy jest od 2 do 100 mm. Maksymalna dostępna szerokość to 2000 mm. Znajdują zastosowanie w filtrach, osłonach i obudowach. Często używane są jako ogrodzenia.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem sprzedaży, który udzieli wszystkich dodatkowych informacji:  

+48 12 659 67 66,  biuro@amir-metal.com.