Blacha perforowana to nieograniczone możliwości architektoniczne i aranżacyjne

Jako producent najwyższej jakości blachy perforowanej, znamy jej ogromne możliwości architektoniczne i aranżacyjne. Blacha perforowana świetnie sprawdza się w nowoczesnym budownictwie znajdując skuteczne i ekonomiczne zastosowania w wykonaniu elewacji obiektów handlowych, biur i innych powierzchni użyteczności publicznej lub przestrzeni usługowych. Materiał ten doskonale nadaje się również do harmonijnego łączenia go z tradycyjnymi środkami budowlanymi, a wśród nich szkłem, aluminimum i betonem, posiadających dowolne parametry. Produkujemy blachę perforowaną o różnorodnych kształtach, wymiarach i rodzajach perforacji, dzięki czemu stwarza ona szereg możliwości budowlanych, o czym z satysfakcją przekonali się już nasi klienci.

Dobrze znamy i odpowiedzialnie polecamy najwyższej jakości blachę perforowaną 

Będąc producentem blachy perforowanej oferujemy szereg jej rodzajów, w zróżnicowanych rozmiarach handlowych. Korzystamy z własnego magazynu na terenie Krakowa, więc w pełni dysponujemy dostępnymi produktami. Polecamy blachy perforowane także w nietypowych arkuszach i zwojach, respektując wszystkie wymagania naszych klientów. Jako producent jesteśmy w stanie również wykonać pola perforacji w dowolnych rozmieszczeniach na arkuszu, także nieregularnych i nietypowych, zgodnych z indywidualnymi potrzebami inwestorów. Nabywcy naszych produktów doceniają fakt, iż wszystkie arkusze blach – po perforowaniu – są przez nas prostowane. Dysponujemy ponadto atrakcyjną ofertą usługową w postaci spawania, docinania laserem, gięcia, walcowania i malowania proszkowego. Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać kompleksowy, gotowy produkt produkowany na bazie już wyperforowanych blach. Dzięki tym udogodnieniom blachy perforowane nadają się do stosowania w wykończeniach wewnętrznych i zewnętrznych, łatwo poddając się szczegółowej obróbce gięcia, formowania lub łączenia. W swej ofercie posiadamy blachy o kwadratowych, okrągłych i podłużnych otworach, charakteryzujące się różnymi średnicami i grubościami. Na życzenie klienta wykonujemy między innymi perforacje miseczkowe, sita tarkowe, otwory daszkowe, otwory przetłaczane, “jodełkowe”. Jesteśmy również w tym zakresie gotowi w pełni dostosować się do każdej specyfikacji budowlanej i aranżacyjnej.

Produkujemy i sprzedajemy blachy perforowane z różnych materiałów

Dzięki temu, że jesteśmy zarówno producentem jak i dystrybutorem naszych produktów, dostarczamy klientom najwyższej jakości blachy perforowane, wykonywane ze stali zwykłej (czarnej), trudnościernej, żaroodpornej, nierdzewnej, kwasoodpornej, a także z aluminium, miedzi, mosiądzu lub brązu. Istnieje również możliwość realizacji przez nas innych, indywidualnych zamówień.